Armatür Modelleri

Mutfağınızdaki rutin işleri pratik bir şekilde yapabilmenize fırsat tanıyan ekipmanlardan biri olarak öne çıkan mutfak bataryası modelleri, Dominox’un kaliteli ürünlerden oluşturduğu armatürler kategorisinde ihtiyacınıza sunuluyor!

Oasi, Palma, Vela gibi etiketlerle adlandırılan farklı tasarım özelliklerine sahip koleksiyonların yer aldığı Dominox’un armatürler kategorisindeki mutfak bataryası modelleri; tek elle zorlanmadan kullanım rahatlığı sağlayan tek kumandalı tasarımları sayesinde kullanıcılara ev işlerinde hız kazandıran ekipmanlardır. Kolaylıkla temizlenebilen özellikleriyle hijyenik bir ortam da sunan mutfak armatürü çeşitleri, seramik diskli kartuşları yoluyla güvenli bir kullanım yaratırken tasarımlarında bulunan krom malzemeyle de paslanmadan ve kir tutmadan uzun yıllar mutfağınızın en değerli ekipmanlarından biri olmaya aday ürünlerdir.

Aralarında spiralli ve kuğu boyunlu biçimde dizayn edilen seçenekleri bulunan mutfak bataryası modellerini siz de Dominox’un online mağazasını inceleyerek mutfağınızın yapısına uygun tasarımı kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Ürünlerin üzerlerine tıklayarak fiyat, ürün grubu ve üretim özelliklerine dair bilgiler edinebileceğiniz online katalogdaki mutfak bataryası çeşitlerini, size en yakın Dominox mağazasını tespit ederek güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.