Armatür Modelleri

Mutfağınızdaki rutin işleri pratik bir şekilde yapabilmenize fırsat tanıyan ekipmanlardan biri olarak öne çıkan mutfak bataryası modelleri, Dominox’un armatürler kategorisinde sizlerle!

Kullanım şekilleri ve mutfak tarzlarına uyum sağlaması açısından değişik materyallerden faydalanılarak üretilen mutfak bataryası modelleri, her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği pratikliğe sahip ürünlerdir. Minimal görünümleri ve şık modelleriyle mutfak dekorasyonuna katkıda bulunacak bu ekipmanları siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz!

Pratik Kullanımlı Armatür Modelleri

Oasi, Palma, Vela gibi etiketlerle adlandırılan farklı tasarım özelliklerine sahip koleksiyonların yer aldığı Dominox’un armatürler kategorisinde; oldukça estetik ve sade mutfak bataryası çeşitleri bulunuyor. Tek elle zorlanmadan kullanım rahatlığı sağlayan tek kumandalı tasarımları sayesinde kullanıcılara ev işlerinde hız kazandıran bu ekipmanlar, ufak boyutlarıyla yerden de tasarruf sağlıyor. Kolaylıkla temizlenebilen özellikleriyle hijyenik bir ortam sunan mutfak armatürü çeşitleri, seramik diskli kartuşları yoluyla güvenli bir kullanım yaratıyor. renkli armatür ve krom armatür olmak üzere iki ayrı tasarımı bulunan bu ekipmanlar, Dominox kalitesiyle üretilmişlerin yanı sıra pek çok evye modeline de rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Dominox armatürler, tasarımlarında bulunan krom ve seramik malzemelerle paslanmadan ve kir tutmadan uzun yıllar mutfağınızın en değerli ekipmanlarından biri olmaya aday ürünler olarak beğenilerinize sunuluyor. Aralarında spiralli ve kuğu boyunlu biçimde dizayn edilen seçenekleri bulunan mutfak bataryası modellerini siz de Dominox’un online mağazasını inceleyerek mutfağınızın yapısına uygun tasarımı kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Dominox’un online kataloğunda mutfak dekorasyonunuzu tamamlayacak nitelikteki mutfak bataryası çeşitlerini seçerek detaylı olarak inceleyebilir; ürünlerin üzerlerine tıklayarak fiyat, ürün grubu ve üretim özelliklerine dair bilgiler edinebilirsiniz. Online katalogdaki yetkili servisler kategorisinden faydalanarak size en yakın Dominox mağazasını tespit edebilir ve beğendiğiniz ürünü güvenli ödeme sistemleriyle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.