Bulaşık Makinesi Modelleri

Mutfaktaki düzeni sağlayıp gündelik işleri kolaylaştıran ve diğer eşyalarla birlikte mutfakların eksik yönlerini tamamlayan başlıca ekipmanlardan biri bulaşık makineleridir. Elde yıkanan bulaşıklara kıyasla çok daha az miktarda su harcayan özellikleri ile çevre dostu ekipmanlar olarak da nitelendirilebilen bu ürünler, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındadır.

Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü bir kullanım sunarken pratik tasarımlarıyla da mutfaktaki günlük işleri kolaylaştıran bulaşık makinesi modelleri, Dominox’un online kataloğunda sizlerle! Ayrıcalıklı ürün koleksiyonunu inceleyerek siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Dominox modelini keşfedebilirsiniz!

Mutfağınızdaki Düzenin Temsilcileri…

Farklı programları barındıran çalışma prensipleri sayesinde bulaşık yıkama deneyimini özelleştiren Dominox bulaşık makinası modelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına efektif çözümler üretir. Yüksek kapasiteleri ile tek seferde çok sayıda bulaşığın yıkanmasını sağlayan bu ekipmanlar, yıkama sırasında çok az enerji harcayarak tasarruf da yaratan çevre dostu ürünlerdir. Elektronik göstergeleri sayesinde kullanıcıların tüm işlemleri takip edebilmelerini sağlayan bulaşık makinesi modelleri, manuel olarak kontrol fırsatı veren tasarımlarıyla güvenli bir kullanım da sunar. İdeal yükseklik ve genişliklerinin yanı sıra düşük ses düzeyleriyle de dikkat çeken bulaşık makineleri, temizlenecek ürünlerin hassasiyetine göre programlanabilme imkânı verir. Değişik mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek ankastre, yarı ankastre gibi tasarım özellikleriyle üretilen bulaşık makinesi modellerini hemen her mutfakta kullanabilmek mümkün.

Eğer siz de mutfağınız için kullanışlı, kaliteli ve sağlam bir bulaşık makinesi arıyorsanız; Dominox uzmanlığıyla üretilen modelleri online katalog üzerinde kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğünüz ürünü Türkiye’nin pek çok noktasına yayılan Dominox satış noktalarından birinde bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.