Bulaşık Makinesi Modelleri

Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü bir kullanım sunarken pratik tasarımlarıyla da mutfaktaki günlük işleri kolaylaştıran bulaşık makinesi modelleri, Dominox’un online kataloğunda sizlerle! Ayrıcalıklı ürün koleksiyonunu inceleyerek siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Dominox modelini keşfedebilirsiniz!

Farklı programları barındıran çalışma prensipleri sayesinde bulaşık yıkama deneyimini özelleştiren Dominox bulaşık makinası modelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına efektif çözümler üretir. Yüksek kapasiteleri ile tek seferde çok sayıda bulaşığın yıkanmasını sağlayan bu ekipmanlar, yıkama sırasında çok az enerji harcayarak tasarruf da yaratan çevre dostu ürünlerdir. İdeal yükseklik ve genişliklerinin yanı sıra düşük ses düzeyleriyle de dikkat çeken bulaşık makineleri, temizlenecek ürünlerin hassasiyetine göre programlanabilme imkânı verir. Değişik mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek ankastre, yarı ankastre gibi tasarım özellikleriyle üretilen bulaşık makinesi modellerini hemen her mutfakta kullanabilmek mümkün.

Eğer siz de mutfağınız için kullanışlı, kaliteli ve sağlam bir bulaşık makinesi arıyorsanız; Dominox’un online mağazasındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki ürünü Türkiye’nin pek çok noktasına yayılan Dominox satış noktalarından birinde bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.