Davlumbaz Aksesuarları

Davlumbaz aksesuarları; yemeklerinizi pişirdiğiniz esnada açığa çıkan sıvı, gaz ve küçük katı maddeleri haznesine hapseden davlumbazlarınızı daha etkin bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan oldukça faydalı ekipmanlardır. Tasarımlarında bulunan özel depolama sistemleri sayesinde istenmeyen tüm olumsuz etkenleri içlerine hapseden karbon filtreler, Dominox’un davlumbaz aksesuarları kategorisini oluşturulan yardımcılardır.

Mutfaktaki temizliğin ve düzenin vazgeçilmez bir parçası olan davlumbaz modellerinde kullanılabilecek kurtarıcı göreve sahip karbon filtre çeşitlerini siz de Dominox’un ürün koleksiyonunda inceleyebilirsiniz. Dominox davlumbaz modellerine kusursuz şekilde uyum sağlayacak filtreler ile siz de günlük hayatınıza kolaylık ve kalite katabilirsiniz!

Davlumbazların Gücünü Artıracak Ürünler

Dominox’un koleksiyonunda; zararlı çıktıları ortadan kaldırarak daha konforlu bir ortam sağlayan davlumbazların hem etkisini artıran hem de daha verimli çalışmasına yardımcı olan ürünler yer alıyor. Mutfak ortamındaki hava kirliliğini gidererek sağlıklı bir soluma yaratan karbon filtre çeşitleri, mekanik davlumbaz ya da dokunmatik davlumbaz fark etmeksizin pek çok farklı modelde kullanılabiliyor. Pratik kullanımları ile kullanıcıları yormayan, dayanıklı yapılarıyla ise uzun ömürlü bir kullanım yaratan davlumbaz aksesuarları; kolay monte edilebilen sistemleriyle de günlük hayata pratiklik katıyor. Geniş iç gözenek yapıları sayesinde sadece havadaki toz ve benzeri basit maddeleri değil zararlı bakterileri de toplayan aktif karbon filtreler, yaşam alanızdaki havayı yüksek standartlara ulaştırmayı hedefliyor.

Siz de mutfağınızda temiz ve sağlıklı bir hava için tercih ettiğiniz davlumbazlarla uyumlu aksesuarları, Dominox’un online kataloğunda bulabilir ve koleksiyonda yer alan ürünlerin üzerlerine tıklayarak detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sizlere en yakın Dominox mağazasından güvenle satın alabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda size en yakın yetkili servisi online katalog üzerinden tespit edebilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.