Davlumbaz Modelleri

Mutfağınızda hazırladığınız yemeklerin koku, duman ve benzeri etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla tercih edebileceğiniz davlumbaz modelleri; farklı mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek şekilde üretilen siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Dominox’un online kataloğunda sizleri bekliyor!

Kontrol sistemleri mekanik ve dokunmatik olmak üzere ikiye ayrılan Dominox’un seçkin ürün koleksiyonundaki davlumbaz modelleri; yüksek enerjili aydınlatmaları, ideal genişlikleri ve üç kademeli çalıştırılma hızlarıyla dikkat çeken oldukça kaliteli ekipmanlardır. Üstün kapasitelerinin yüksek çekim gücü sağladığı davlumbaz modelleri, bu sayede havadaki duman ve kokularını yanı sıra kir, toz ve benzeri tanecikleri de çok kısa bir sürede haznelerine hapsederek havanın temizlenmesine katkıda bulunmaktadır. Minimal stilden ilham alınan tasarımları sayesinde hangi tarzda oluşturmuş olursanız olun mutfağınıza rahatlıkla uyum sağlayabilecek davlumbazlar, yaşam kalitenizi arttıracak ekipmanlar olarak vazgeçilmez bir görev sunmayı hedefliyor.

Her birinin dizaynlarıyla uyumlu aksesuarlarına da ulaşabileceğiniz Dominox’un online mağaza sayfalarındaki davlumbaz modellerini inceleyerek siz de ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğünüz ürünü kolaylıkla keşfedebilir ve siz en yakın bayiden güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.