Davlumbaz Modelleri

Mutfağınızda hazırladığınız yemeklerin koku, duman ve benzeri etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla tercih edebileceğiniz davlumbaz modelleri; Dominox kalitesiyle üretilen çeşitleriyle ihtiyacınıza sunuluyor!

Pratik kullanımlarıyla dikkat çeken davlumbazlar, hijyenik bir ortama sahip olmasının kullanıcıların en büyük beklentisi olan mutfaklarda; ideal bir atmosfer yaratmanın en iyi yolu olarak öne çıkıyor. Özgün tasarımlar, kullanışlı detaylar ve kaliteli malzemelerle beğenilerinize sunulan bu ekipmanlar ile mutfağınızda hem şık bir görünüm yakalamak hem de günlük işlere kolaylık kazandırmak mümkün! Siz de farklı mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek şekilde üretilen siyah ve beyaz renk seçeneklerinden oluşan davlumbaz modellerini Dominox’un online kataloğunda inceleyebilirsiniz!

Mutfağınızın Havasını Değiştirecek Ekipmanlar…

Kontrol sistemleri mekanik ve dokunmatik olmak üzere ikiye ayrılan davlumbaz modelleri; yüksek enerjili aydınlatmaları, ideal genişlikleri ve üç kademeli çalıştırılma hızlarıyla dikkat çeken ekipmanlardır. Üstün kapasitelerinin yüksek ve etkili bir çekim gücü sağladığı davlumbaz modelleri, özenle seçilmiş kaliteli parçaları ile uzun ömürlü bir kullanım da sunmaktadır. Bu ürünler, güçlü motorları sayesinde havadaki duman ve kokularını yanı sıra kir, toz ve benzeri tanecikleri de kısa sürede haznelerine hapsederek havanın temizlenmesini sağlamaktadır. Minimal stilden ilham alınan tasarımları sayesinde Dominox davlumbaz modelleri, hangi tarzda oluşturmuş olursanız olun mutfağınıza rahatlıkla uyum sağlayabilecektir. Mutfağınızın havasını temizleyerek yaşam kalitenizi arttıracak ekipmanlar olarak vazgeçilmez bir görev üstlenen bu ekipmanlara siz de mutfağınızın dilediğiniz bölümünde yer verebilirsiniz.

Her birinin dizaynlarıyla uyumlu aksesuarlarına da ulaşabileceğiniz Dominox’un online mağaza sayfalarındaki davlumbaz modellerine göz atarak siz de ihtiyaçlarınızı uygun ürünü keşfedebilirsiniz. Mutfaktaki ihtiyaçlarınızı ve tasarım beklentinizi karşılayacağını düşündüğünüz ürünü size en yakın Dominox bayisini tespit ederek yakından inceleyebilir; güvenli ödeme sistemlerini kullanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz!

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.