6 Ürün

Mekanik Kontrol Davlumbaz Modelleri

Yemeklerinizi pişirirken mutfağınızdaki havayı temizleyerek sizler için sağlıklı bir ortam yaratan davlumbazlar, Dominox’un online kataloğunda sizleri bekliyor! Her biri son teknoloji ürünü kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan davlumbazların mekanik kontrol sistemi ile çalıştırılan modellerini online mağazada bulabilirsiniz!

Üstün çekim güçleri ve hızları ile ortamdaki kirli havayı kısa sürede içine hapseden mekanik kontrollü davlumbaz modelleri, yüksek kapasiteleri sayesinde uzun süre kesintisiz bir kullanım sağlar. Ocak üzerindeki işlerin gözlemlenmesini kolaylaştırmak adına kullanıcılar için özel aydınlatma sistemleriyle tasarlanan davlumbazlar, yemek pişirirken kullanıcılara hız ve pratiklik kazandırır. Farklı genişliklere sahip modelleriyle mutfak tasarımlarının değişen ihtiyaçlarına çözüm yaratan mekanik kontrollü davlumbaz modelleri, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle de mutfaklardaki renk ahengine katkıda bulunur.

Tek tuşla komut verilerek çalıştırılabilen özel tasarımları ile günlük işlerin en büyük yardımcılarından biri olan davlumbaz çeşitlerine siz de Dominox’un online kataloğundan göz atabilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz ürünleri size en yakın Dominox’un mağazasında inceleyebilir ve güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.