Snow / DMS-111

Cream / DMS-112

Alpino / DMS-220

Semolina / DMS-214

Rice / DMS-421

Marble / DMS-422

Selino / DMS-235

Wafer / DMS-421

Spark / DMS-427

Peace / DMS-240

Coffee / DMS-255

Dominox Solid Surface

Zarif tasarımları ile mutfağınızın dokusuyla mükemmel bir uyum yakaladığı gibi pratik kullanımları sayesinde konforun temsilcisi de olan mutfak ekipmanlarını online kataloğunda sizlerle buluşturan Dominox, mutfağınızı aradığınız estetik görünüme kavuşturacak birbirinden şık tezgâh çözümleri sunmayı da ihmal etmiyor.

Farklı renk tonlarının ahenkle bir araya toplandığı, her biri özgün tasarımlarla oluşturulan mutfak tezgâh modellerini siz de Dominox’un seçkin ürün yelpazesinde keşfedebilir; mutfağınızda yaratacağınız rahatlığın, temizliğin ve şıklığın keyfini yaşayabilirsiniz!

Mutfağınızdaki Şıklığın Sırrı: Dominox Solid Surface

Dominox’un alpino, spark, coffee, rice ve benzeri etiketlerle adlandırarak belli temalar çerçevesinde oluşturduğu mutfak tezgâh çeşitleri; tasarımlarında kullanılan malzemelerinin dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar faydalanmaya elverişli ürünler olarak online katalogda beğenilerinize sunuluyor. Uzman ellerin incelikli işçiliğiyle dizayn edilen mutfak tezgâh modelleri, sadece minimal görüntüleriyle göz kamaştıran ekipmanlar olarak değil pratik kullanımlarıyla günlük işleri hızlandıran ürünler olarak da dikkat çekiyor. Pürüzsüz yüzeylerinin rahatlıkla temizlenip kısa sürede hijyenik bir hale ulaştırılmasına fırsat tanıyarak mutfaklarda en önemli başlıklardan biri olan temizlik ihtiyacına katkı sağlayan mutfak tezgâh çeşitleri, yaşam alanlarında kullandıkları eşyalar konusunda titiz davrananlar için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Farklı konseptlerle hazırlanan çok sayıdaki mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek çeşitlilikle sunulan mutfak tezgâh modellerini Dominox Solid Surface kategorisinde inceleyerek siz de mutfağınıza uygun seçeneği bulabilir ve size en yakın satış noktasından satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.