Evye Aksesuarları

Sağlıklı bir tüketim için hijyenin büyük önem taşıdığı mutfaklarda besinlerin temas ettiği noktaları daha temiz ve düzenli hale getirecek evye aksesuarlarını, tasarımlarında kalite ile pratikliği buluşturan Dominox’un sizler için özenle hazırladığı ürün kataloğunda keşfedebilirsiniz!

Mutfağınızın gün boyunca sıklıkla kullandığınız bölümlerinden biri olan evyelerin çevresinde veya içinde konumlandırarak yaptığınız işlerde size zaman kazandırmasını sağlayabileceğiniz ürünler olan evye aksesuarları, mutfak tasarımlarınızı tamamlayarak şık bir görünüm de oluşturacak ekipmanlardır. Günlük bulaşık veya temizlikleriniz sonrasında mutfak eşyalarınızı üzerlerine yerleştirerek tezgahınızdaki dağınıklığı ortadan kaldırmaya yardımcı olmanın yanı sıra kullanışlı yapılarıyla işlerinizi kısa sürede halletmenize katkı da sağlayacak evye aksesuarları ile mutfakta geçirdiğiniz vakti daha verimli ve konforlu hale getirmeniz mümkün.

Dominox’un evye modelleri ile kusursuz bir uyum gösterecek evye aksesuarlarını online katalog üzerinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve mutfağınıza pratiklik kazandıracak ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Gereksinimlerinizi karşılayacağını düşündüğünüz evye aksesuarlarına, bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından sizler için oluşturulmuş özel indirim ve kampanya imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz!

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.