1 Ürün

Evye Aksesuar Seti Modelleri

Mutfaktaki günlük işlerin merkezini oluşturan evyelerin doğal olarak en önemli işlevlerinin yapılan işlerde kullanıcılara pratiklik kazandırmasıdır. Bu beklentiye uygun olarak evyelerin kullanışlılığını artıran aksesuarlar tasarlayan Dominox, kalitesiyle öne çıkan evye aksesuar setlerini online kataloğunda sizlerle buluşturuyor!

Evyelerinizin dilediğiniz bölümüne kolaylıkla yerleştirerek kullanabileceğiniz evye aksesuar setleri; kesme tahtası, süzgeç ve tabaklıktan meydana geliyor. Meyve ve sebzelerin süzgeç yardımıyla pratik bir şekilde yıkanabilmesini ve hijyenik kesme tahtası ile hazırlanabilmesini sağlayan bu setin tabaklık bölümü ise temizlenen tabakların kurumaya bırakılması için idealdir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen özellikleriyle temizleme konusunda kolaylık yaratan bu ekipmanlar, sağlam yapılarıyla uzun süreli kullanıma da elverişlidir. İç içe geçebilen yapıları sayesinde fazla yer kaplamayan süzgeç ve kesme tahtaları ile tabaklıktan oluşan evye aksesuarları, mutfaktaki pratiklik arayanlar için oldukça fonksiyonel bir çözümdür.

Siz de evyelerinizi daha düzenli ve kullanışlı hale getirecek evye aksesuar setlerini Dominox’un online kataloğu üzerinde inceleyebilir; beğendiklerinizi size en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.