Evye Modelleri

Tezgahla birlikte mutfağınızı şekillendiren ve gün boyu en fazla kullanılan ekipmanlar arasında yer alan evye modelleri, mutfağınızdaki tüm ekipman ihtiyaçlarınıza kaliteli ve dayanıklı çözümler sunmayı hedefleyen Dominox’un online mağazasında!

Değişen mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilen tezgâh kesim uzunluğu ve genişliklerine sahip Dominox online kataloğundaki evye modelleri; paslanmaz çelik, tectonite ve granit malzemeler kullanılarak üretilmiş ürünlerdir. Kullanıcı çeşitliliği göz önünde bulundurularak geniş çaplı bir tek haznesi ya da birden fazla işi farklı alanlarda yapmayı sağlayan bir buçuk haznesi olan seçenekleriyle öne çıkan evyeler, sol ve sağ damlalıklı çeşitleriyle kullanımınıza sunuluyor. Estetik detaylarla üretilen evye modelleri mutfağınızda şık bir görünüm yaratmanın yanı sıra pratik kullanımlarıyla günlük işlerinizi zorlanmadan ve kısa sürede bitirmenize de yardımcı olacak oldukça işlevsel ekipmanlardır.

Mutfak tezgahlarınıza uygun evye modellerini Dominox’un online kataloğunda yer alan ürünlerin üzerine tıklayarak detayları hakkında bilgi alabilir ve sizin için ideal modeli size en yakın satış noktasını tespit ederek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.