Evye Modelleri ve Fiyatları

Tezgahla birlikte mutfağınızı şekillendiren ve gün boyu en fazla kullanılan ekipmanlar arasında yer alan evye modelleri, Dominox’un online mağazasında sizleri bekliyor!

Mutfağınızdaki tüm ekipman ihtiyaçlarınıza kaliteli ve dayanıklı çözümler sunmayı hedefleyen Dominox, tecrübeli uzman kadrosuyla en iyi tasarımları sizlerle buluşturuyor. Kullanım alışkanlıkları gözetilerek dizayn edilen evye modellerinin farklı materyallerden üretilmiş çeşitlerini online katalogda kolaylıkla bulabilirsiniz. Dominox’un özgün tasarımları ile mutfaktaki işlerin büyük bir bölümünün yapıldığı tezgahlara ihtiyacınız olan kolaylığı ve pratikliği kazandırabilirsiniz!

Mutfaktaki Pratikliğin Temeli…

Değişen mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilmesi amacıyla özel olarak tasarlanan tezgâh kesim uzunluğu ve genişliklerine sahip evye modelleri; tüm mutfakların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Farklı materyaller kullanılarak üretilen bu ekipmanlardan çelik evyeler hijyenik görünümün vazgeçilmezi olurken tectonite evyeler ile granit evyeler ise mutfaklardaki mat görüntüyü desteklemeyi amaçlıyor. Aralarında kullanıcı çeşitliliğine göre tasarlanmış seçeneklerin yer aldığı evye modelleri, geniş çaplı bir tek hazne ya da birden fazla işi farklı alanlarda yapmayı sağlayan bir buçuk hazneye sahip alternatiflerden oluşuyor. Pratik kullanımlarıyla öne çıkan bu ekipmanlar, değişen alışkanlıklara uygun olarak sol ve sağ damlalıklı çeşitleriyle kullanımınıza sunuluyor. Estetik detaylarla üretilen evye modelleri mutfağınızda şık bir görünüm yaratmanın yanı sıra hız kazandıran fonksiyonlarıyla günlük işlerinizi zorlanmadan ve kısa sürede bitirmenize de yardımcı olmayı hedefliyor.

Mutfak tezgahlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz evye modellerini belirleyerek siz de Dominox’un online kataloğunda tek tuşla inceleyebilirsiniz. Ürün koleksiyonunda yer alan ürünlerin üzerine tıklayarak detayları hakkında bilgi sahibi olabilir, mutfağınıza uygunluğunu test edebilir ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hem mutfağınızın hem de sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ideal modeli size en yakın satış noktasını tespit ederek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.