6 Ürün

Çelik Evye Modelleri

Farklı mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek çeşitliliğe sahip çelik evye modelleri, farklı ihtiyaçlara özel dizaynlarıyla Dominox’un online kataloğunda beğenilerinize sunuluyor! Birbirinden şık ve kullanışlı modeller; değişen ölçüleri, kullanım alışkanlığına göre üretilmiş yapıları ve özgün tasarımları ile online katalogda sizleri bekliyor!

Günlük rutininizin büyük bir çoğunluğunu gerçekleştirdiğiniz mutfaklarınızda işlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde halletmenize yardımcı olacak evye modellerini siz de Dominox’ta keşfedebilirsiniz! Mutfağınızın atmosferine katkıda bulunacak bu ekipmanlar sayesinde Dominox kalitesini evinize taşıyabilir ve hem şık hem de pratik ekipmanlara sahip olabilirsiniz! 

Hijyenik ve Ergonomik Modeller

Hijyenik görüntüleri, kolaylıkla temizlenebilen malzemeleri ve pratik kullanım sunan tasarımlarıyla öne çıkan çelik evye modelleri; farklı tezgâh uzunlukları ile ihtiyacınıza sunuluyor. Mutfaktaki gereksinime göre bir veya bir buçuk hazneli şekilde dizayn edilen bu ekipmanlar, ızgaralı ve ızgarasız seçeneklerden oluşuyor. Mevcut mutfak tasarımına uygun olarak seçilen armatür modellerinin üzerinde rahatlıkla kullanılabileceği çelik evyeler, kullanıcılar için ergonomik bir ortam yaratıyor. Aralarında evye aksesuarlarına muhafaza alanı sunan modellerinin de bulunduğu bu ekipmanlar, delikli ve deliksiz olmak üzere ikiye ayrılan seçenekleriyle değişen gereksinimlere çözüm olmayı hedefliyor. Kullanım çeşitliliğine yönelik sağ ve sol damlalıklı alternatiflerle tasarlanan ve ideal tezgâh kesim genişlik ile uzunluklarına sahip çelik evyeler, değişik tasarımlarla oluşturulan mutfaklara uyum sağlamayı hedefliyor. 

Kaliteli ve sağlam yapılarının uzun yıllar kullanmaya imkân verdiği çelik evye modelleri, mutfak konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza ideal çözümler ulaştıran Dominox’un online kataloğunda sizleri bekliyor. Online katalog üzerinden beğendiğiniz ürünleri siz de bulunduğunuz yere en yakın Dominox mağazasında güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Sahip olduğunuz ürünlerin rutin bakımı için online katalogdaki yetkili servisler kategorisinden faydalanabilirsiniz. 


 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.