6 Ürün

Granit Evye Modelleri

Bazen bulaşıkları temizlemede bazen de besin maddelerini yıkamada sıklıkla kullanılan evye modelleri, sağlamlığıyla bilinen granit malzeme kullanılarak üretilmiş çeşitleriyle Dominox’ta beğenilerinize sunuluyor!

Pürüzsüz yüzeyleri, ezber bozan tasarımları ve hijyenik görüntüleriyle klasik dizaynlara şık ve gösterişli alternatifler sunan bu modeller; mutfak tasarımlarında ezber bozmak isteyenler için ideali ulaştırıyor. Üç farklı renk seçeneği ve kullanım amacına göre tercih edilebilecek tasarım çeşitliliğine sahip granit evye modellerine siz de Dominox’un online kataloğunda göz atabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Günlük Mutfak İşlerinin Kurtarıcısı…

Kullanım sıklığına bağlı olarak genellikle sağ damlalıklı biçimde tasarlanan granit evyeler, standart uzunluk ve genişliklere sahip tasarımlarıyla pek çok mutfağı rahatlıkla tamamlayabilecek ekipmanlardır. Bir veya bir buçuk hazne seçenekleri, geniş tezgâh kesimleri ve kolay temizlenebilir yüzeyleri ile dikkat çeken bu ekipmanlar; sağlam yapıları sayesinde uzun yıllar kullanıma fırsat veren ürünlerdir. Süzgeç, kesme tahtası, tabaklık gibi ürünlerden oluşan evye aksesuarlarının eşlik ettiği tasarımları sayesinde günlük işlere pratiklik kazandıran granit evyelerin derin hazneleri ise farklı hacimlerdeki ürünlerin kullanımına oldukça elverişlidir. Pürüzsüz tasarımlarıyla göz kamaştıran ve kullanıldıkları mutfak tiplerinde estetik görünümleriyle benzersiz bir şıklık yaratacak olan granit evyeler, mutfaklara alışılmışın dışında bir dokunuş yapacak ekipmanlar arasındadır. Evyelerin ayrılmaz parçası olan farklı tarzlara sahip armatürlerin rahatlıkla uyum sağlayabileceği granit evyelerin birbirinden farklı modellerini siz de mutfağınızın uygun bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aradığınız özelliklere sahip granit evyeleri Dominox’un online kataloğunda tek tuşla inceleyebilir; fiyat, tasarım özellikleri ve uyumlu aksesuarları hakkında detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz. Mutfak yapınıza ve zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz granit evye modelleri bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.