6 Ürün

Granit Evye Modelleri

Bazen bulaşık temizlemede bazen de tüketim maddelerinizi yıkamada sıklıkla kullanılan evye modelleri, granit malzeme kullanılarak üretilmiş çeşitleriyle Dominox’ta beğenilerinize sunuluyor. Üç farklı renk seçeneği ve kullanım amacına göre tercih edilebilecek tasarım çeşitliliğine sahip granit evye modellerine Dominox’un online kataloğunda göz atabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Kullanım sıklığına bağlı olarak genellikle sağ damlalıklı biçimde tasarlanan granit evyeler, standart uzunluk ve genişliklere sahip tasarımlarıyla pek çok mutfağı rahatlıkla tamamlayabilecek ekipmanlardır. Bir veya bir buçuk hazne seçenekleri, geniş tezgâh kesimleri ve kolay temizlenebilir yüzeyleri ile dikkat çeken bu ekipmanlar; sağlam yapıları sayesinde uzun yıllar kullanıma fırsat veren ürünlerdir. Pürüzsüz tasarımlarıyla göz kamaştıran ve kullanıldıkları mutfak tiplerinde estetik görünümleriyle benzersiz bir şıklık yaratacak olan granit evyelerin birbirinden farklı modellerini mutfağınızın uygun bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aradığınız özelliklere sahip granit evyeleri siz de Dominox’un online kataloğunda tek tuşla inceleyebilir; mutfağınıza ve zevkinize uygun modelleri bulunduğunuz noktaya en yakın Dominox mağazasından güvenli ödeme sistemleriyle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.