6 Ürün

Tectonite Evye Modelleri

Mutfaktaki işlerin büyük bir bölümünün yapıldığı alanlardan biri olan tezgahlarda en önemli ekipman ihtiyaçlarından biri olan evye modelleri, farklı tasarımlarla Dominox’ta! Sağlam yapısı ve şık görünümleriyle öne çıkan tectonite evye modellerinin ayrıntılarını siz de Dominox’un online mağazasında tek tuşla inceleyebilirsiniz!

Geniş ve konforlu bir kullanım yaratmak amacıyla 1 veya 1,5 haznelik tasarımlarla ihtiyaçlarınıza sunulan tectonite evyeler, kolay temizlenebilme özellikleriyle de kullanıcılara yardımcı oluyor. Siyah, beyaz ve açık kahve rengi seçenekleriyle farklı mutfak tiplerine uyum sağlayabilecek tectonite evye çeşitleri, çeşitli uzunluk ve genişlikleriyle de ideal bir kullanım yaratıyor. Aralarından tezgâh kesim ve hazne uzunlukları ile genişliklerine göre seçebileceğiniz bu ekipmanlar, pratik bir kullanımın önünü açıyor. Sadece estetik görünümleriyle değil kullanışlı tasarımlarıyla da mutfağınızdaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak tectonite evyeler ile rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz.

Siz de mutfağınızdaki rutin işleri kolay ve kısa zamanda yapmanızı sağlayacak tectonite evye modellerini Dominox’un online kataloğunda bulabilir ve beğendiğiniz ürünleri size en yakın Dominox mağazasından gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.