6 Ürün

Tectonite Evye Modelleri

Mutfaktaki işlerin büyük bir bölümünün yapıldığı alanlardan biri olan tezgahlarda en önemli ekipman ihtiyaçlarından biri olarak öne çıkan evye modelleri, farklı tasarımlarla Dominox’ta! Günlük hayatınızı kolaylaştırıp işlerinize pratiklik kazandırırken şıklıklarıyla mutfağınızın havasını da değiştirecek tectonite evye modellerini siz de online katalogda keşfedin! 

Sağlam yapıları ve şık görünümleriyle dikkat çeken tectonite evye modellerinin ayrıntılarını Dominox’un online mağazasında tek tuşla inceleyebilir; aradığınız özelliklere sahip ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz! 

Şıklığı Sağlamlıkla Buluşturan Tasarımlar

Geniş ve konforlu bir kullanım yaratmak amacıyla 1 veya 1,5 haznelik tasarımlarla ihtiyaçlarınıza sunulan tectonite evyeler, kolay temizlenebilme özellikleriyle de kullanıcılara yardımcı oluyor. Siyah, beyaz ve açık kahve rengi seçenekleriyle farklı mutfak tiplerine uyum sağlayabilecek bu ürünler çeşitleri, farklı uzunluk ve genişlikleriyle de ideal bir kullanım yaratıyor. Dominox etiketli ürünler başta olmak üzere farklı amaçlar doğrultusunda tercih edilen armatürlerle de uyumluluk gösteren tectonite evyeler, pek çok mutfak tasarımı için uygun bir çözüm olarak ihtiyacınıza sunuluyor. Aralarından tezgâh kesim ve hazne uzunlukları ile genişliklerine göre seçebileceğiniz bu ekipmanlar, pratik bir kullanımın önünü açıyor. Üzerinde evye aksesuarlarını konumlandırmaya imkân sunan geniş tabanlarıyla tezgâhta yer açan bu modeller, minimal ölçüleriyle kullanıcıların alandan kazanmasını sağlıyor. Sadece estetik görünümleriyle değil kullanışlı tasarımlarıyla da mutfağınızdaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak tectonite evyeler ile rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz.

Siz de mutfağınızdaki rutin işleri kolay bir şekilde ve kısa zamanda yapmanızı sağlayacak tectonite evye modellerini Dominox’un seçkin ürün koleksiyonunda kolaylıkla bulabilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza, gereksinimlerinize ve kullanım alışkanlığınıza göre seçtiğiniz ürünleri size en yakın Dominox mağazasından gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. 

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.