Fırın Modelleri

Mutfağınızda lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmek için kullanabileceğiniz en pratik fırın modelleri, kalitesiyle sektörün liderlerinden biri olan Dominox’un online mağaza sayfalarında sizlerle buluşuyor! Estetik tasarımlarıyla göz dolduran ve fonksiyonel yapılarıyla günlük işleri kolaylaştıran bu ekipmanlar ile mutfağınızın en önemli ihtiyaçlarından birini karşılayabilmeniz mümkün!

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden faydalanılarak üretilmiş değişik renk seçenekleriyle mutfak konusunda değişen zevklere de ideal seçenekler sunan fırınları siz de Dominox’un online kataloğunda kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Ankastre Mutfaklar İçin İdeal Tasarımlar…

Davlumbaz ve ocağınızla birlikte kusursuz bir bütün oluşturacak modellerin yer aldığı Dominox’un online kataloğunda, ankastre özellikli fırın çeşitleri öne çıkıyor. İdeal boyutlarıyla yerleştirilecekleri bölüme rahatlıkla uyum sağlayarak ankastre set görünümünü destekleyen fırın modelleri, sade ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mekanik program tipiyle çalıştırılabilen, üzerinde istediğiniz ısıyı ayarlayabilmenizi sağlayacak ergonomik düğmeleri bulunan ve pişirme sonu programlama özelliği sunan bu ekipmanlar, kullanıcılar için oldukça pratik bir kullanım yaratıyor. İşlevsel detaylarla dizayn edilen ankastre fırın modelleri, geniş hacimli kapasiteleri ve tasarımlarına dahil olan iki adet tepsisi sayesinde kısa sürede birden fazla yemeğin pişirilmesine fırsat veriyor. Teleskopik fırın rayları ile birlikte kullanıcıların tepsileri kolaylıkla çıkarabilmelerine de yardımcı olan bu modeller, yüksek enerjili çalışma sistemleriyle ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı hedefliyor.

Pratiklikleriyle günlük kullanımda zamandan, minimal tasarımlarıyla ise mekândan tasarruf etmeyi sağlayan fırın modellerine siz de Dominox’un online kataloğu üzerinden tek tuşla göz atabilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza uygun modelleri belirleyerek onlarla birlikte kullanabileceğiniz teleskopik ray sistemlerini de online katalogda keşfedebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğünüz ürünleri, Dominox’un online mağazasında yer alan yetkili servisler kategorisinden faydalanarak bulabileceğiniz size en yakın satış noktasından güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.