Fırın Modelleri

Mutfağınızda lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmek için kullanabileceğiniz fırın modelleri, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden faydalanılarak üretilmiş değişik renk seçenekleriyle Dominox’un online mağaza sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Davlumbaz ve ocağınızla birlikte kusursuz bir bütün oluşturacak modellerin yer aldığı Dominox’un online kataloğunda, ideal boyutlarıyla yerleştirilecekleri bölüme rahatlıkla uyum sağlayabilen tasarımlara sahip ankastre fırın çeşitleri bulunuyor. Mekanik program tipiyle çalıştırılabilen, üzerinde istediğiniz ısıyı ayarlayabilmenizi sağlayacak ergonomik düğmeleri bulunan ve pişirme sonu programlama özelliği sunan ankastre fırın modelleri, kullanıcılar için oldukça pratik bir kullanım yaratıyor. Geniş hacimli kapasitesi ve tasarımına dahil olan iki adet tepsisi sayesinde kısa sürede birden fazla yemeğin pişirilmesine fırsat veren fırın modelleri, yüksek enerjili çalışma sistemleriyle ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli bir çözüm sunuyor.

Pratiklikleriyle günlük kullanımda zamandan, minimal tasarımlarıyla ise yerden tasarruf etmeyi sağlayan fırın modellerine Dominox’un online kataloğu üzerinden tek tuşla göz atabilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza uygun modelleri, online katalogdaki yetkili servislerden faydalanarak bulabileceğiniz size en yakın satış noktasından satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.