Dominox Kampanya Ankastre Setler

Kusursuz bir mutfak dekorasyonu için vazgeçilmez öğelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan ankastre setler; Dominox’un online mağaza sayfalarında sizlerle buluşmayı bekliyor! Pürüzsüz yüzeyleri, eşsiz özellikleri ve göz kamaştırıcı şıklıklarıyla mutfağınıza yepyeni bir soluk getirecek ekipmanları ile siz de mutfak dekorasyonunuzu estetik bir biçimde tamamlayabilirsiniz!

Mutfağınızın atmosferiyle paralellik gösterecek farklı renk seçenekleri, değişen hacim ya da boyutları sayesinde mutfağınızın kapasitesine uygun ekipmanları siz de rahatlıkla bulabilirsiniz! Mutfak dekorasyonunuzu yaparken kurguladığınız tüm planlara yanıt olacak ankastre setlere ulaşabileceğiniz Dominox’un online kataloğunda; ihtiyaçlarınıza en etkili çözümü kolaylıkla keşfedebilirsiniz!

Mutfağınızda Yer Açacak Ankastre Setler

Mutfak dekorasyonunun zamansız renklerinden siyah ve beyaz seçeneklerle sunulan ankastre setler; ankastre ocak, davlumbaz ve ankastre fırınlar ekipmanlarından oluşmaktadır. Kontrol biçimleri kendi aralarında değişiklik gösteren davlumbazlar, çelik ve cam olmak üzere iki ayrı materyal kullanılarak tasarlanmış ankastre set parçalarındandır. Mekanik ve dokunmatik teknolojilerle kontrol edilebilen son derece pratik ekipmanlar olan davlumbaz modelleri, tüm mutfak tasarımlarında kullanılabilecek ideal boyutlara sahiplerdir. Farklı büyüklüklerdeki gözlere sahip olan ankastre ocak modelleri, tasarımlarına entegre düğmeler sayesinde elektronik ateşleme yöntemiyle çalıştırılabilen ekipmanlardır. Gazla aktif edilerek güvenli bir kullanım sunarken ideal tezgâh uzunluklarıyla ise yerden tasarruf sağlayan bu ürünler, cam seramik kullanılarak dizayn edilen çeşitleriyle de mutfak şıklığına katkı sağlar. Ankastre setler arasında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken ankastre fırın modelleri ise her biri elektronik dokunmatik program tipiyle çalıştırılabilen son derece güvenli ve kullanışlı ürünlerdir. Ankastre fırın modelleri; 59 litrelik geniş kapasiteleri, bir veya iki adet tepsiden meydana gelen tasarım ekipmanları ve standart fırın genişlikleri ile mutfağınızda ideal bir kullanım sunacak ekipmanların başında gelir.

Dominox’un Kampanyalı Ürünlerini Keşfedin!

Üretimdeki kalitesini uygun fiyatlarla evlerinize taşımayı hedefleyen Dominox, birbireriyle uyumlu parçaların set halinde alınması durumunda uyguladığı indirimlerle sizler için hesaplı bir alışveriş imkânı sunuyor. Mutfağınızdaki pratikliğin kaynağı haline gelecek ankastre ocak, ankastre fırın ve davlumbaz çeşitlerinden oluşan ankastre setleri siz de Dominox’un kampanyasından faydalanarak daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz ürünlerin özelliklerini, fiyat bilgilerini ve alışverişinizden kazancınızı online katalog üzerinde bulabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.