Dominox Kampanya Ankastre Setler

Kusursuz bir mutfak dekorasyonu için vazgeçilmez öğelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan ankastre setler; pürüzsüz yüzeyleri, eşsiz özellikleri ve göz kamaştırıcı şıklıklarıyla Dominox’un online mağaza sayfalarında sizlerle buluşmayı bekliyor! Mutfağınızın atmosferiyle paralellik gösterecek farklı renk seçenekleri, değişen hacim ya da boyutları ve tasarımlarıyla uyumlu kapasiteleri ile dekorasyon yaparken kurguladığınız tüm planlara yanıt olacak ankastre setlere ulaşabileceğiniz Dominox’un online kataloğunda; ihtiyaçlarınıza en etkili çözümü kolaylıkla keşfedebilirsiniz!

Mutfağınızda Yer Açacak Ankastre Setler

Mutfak dekorasyonunun zamansız renklerinden siyah ve beyaz seçeneklerle sunulan ankastre setler; farklı büyüklüklerdeki gözlere sahip ankastre ocaklar, kontrol biçimleri değişiklik gösteren davlumbazlar ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken ankastre fırınlardan oluşmaktadır. Çelik ve cam olmak üzere iki ayrı materyal kullanılarak tasarlanan ankastre set çeşitlerinde yer alan davlumbazlar, mekanik ve dokunmatik teknolojilerle kontrol edilebilen son derece pratik ekipmanlardır. Tasarımlarına entegre düğmeler sayesinde elektronik ateşleme yöntemiyle çalıştırılabilen ankastre ocak modelleri, gazla aktif edilerek güvenli bir kullanım sunarken ideal tezgâh uzunluklarıyla ise yerden tasarruf sağlayan ürünlerdir. Her biri elektronik dokunmatik program tipiyle çalıştırılabilen ankastre fırın çeşitleri ise 59 litrelik geniş kapasiteleri, bir veya iki adet tepsiden meydana gelen tasarım ekipmanları ve standart fırın genişlikleri ile mutfağınızda ideal bir kullanım sunmaktadır.

Mutfağınızdaki pratikliğin kaynağı haline gelecek ankastre ocak, ankastre fırın ve davlumbaz çeşitlerinin özelliklerini Dominox’un online kataloğunda yer alan kampanya ankastre setler kategorisinde inceleyebilir ve dilediğiniz yetkili servisten satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.