Mikrodalga Fırın Modelleri

Keşfedildiğinden bu yana mutfakta kullanıcıların vazgeçilmez pişirme veya ısıtma yöntemlerinden biri olarak tercih ettikleri mikrodalga fırın modelleri; Dominox’un online kataloğunda mutfaklarınızı tamamlamayı bekliyor! Geleneksel fırınlara kıyasla daha sade ve küçük alanlarda kullanıma uygun seçeneklerle tasarlanan bu ekipmanları mutfağınızın dilediğiniz bölümüne yerleştirebilir ve günlük rutininize pratik bir ürün ekleyebilirsiniz!

Pek çok mutfak tasarımına uyum sağlayabilecek renk ve ürün çeşitliliği ile sunulan modelleri siz de Dominox’un online mağaza sayfalarında keşfedebilirsiniz! Özenle oluşturduğunuz mutfak tarzlarına mükemmel şekilde dahil olacak mikrodalga fırın modelleri ile bir yandan hayatınıza kolaylık getirebilir bir yandan da minimal görünümü destekleyebilirsiniz!

Günlük Hayata Hız ve Pratiklik Kazandıran Tasarımlar…

Yemek pişirme süresini kısaltarak kullanıcılar için zamandan tasarruf sağlayan mikrodalga fırın modelleri, minimal tasarımları ve ufak boyutlarıyla da mutfakta alan kazandıran ürünlerdir. Vaktin kısıtlı olduğu anlarda daha önce pişirilmiş yiyecekleri kısa sürede ısıtarak öğünleri pratik bir şekilde atlamaya yardımcı olan bu ekipmanlar, günlük hayatı kolaylaştıran özellikleriyle öne çıkar. Özel olarak dizayn edilmiş cam tepsileri, geniş iç hacimleri, yüksek kapasiteleri ve pişirme sonu programlama özellikleri ile dikkat çeken mikrodalga fırınlar hem güvenli hem de pratik bir kullanım sunar. Standart fırın genişlikleri sayesinde dilediğiniz noktaya yerleştirebileceğiniz bu ekipmanlar her ihtiyaca cevap verecek ürünlerdir. Ankastre mutfak tasarımlarıyla kusursuz bir bütün oluşturarak mutfaklardaki ideal görüntünün yakalanmasını sağlayan bu ekipmanlar ile uyumlu ve şık bir mutfak sahibi olmak mümkün!

Mekanik çalışma prensibine sahip kullanışlı detaylarla donatılmış bu ekipmanları siz de Dominox’un sizler için hazırlanmış ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda keşfedebilirsiniz. Mutfağınıza uygun bulduğunuz mikrodalga fırını size en yakın Dominox mağazasından çeşitli kampanya ve indirimlerden faydalanarak satın alabilir; mutfağınızda denediğiniz lezzetlere hız ve pratiklik kazandırabilirsiniz!

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.