Ocak Modelleri

Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı ekipmanlarıyla mutfağınızdaki rutininize ideal çözümler üreten Dominox’un değişik mutfak tasarımlarına uygun ocak modellerini online katalogda keşfedin!

Mutfağınızın yapısına göre öncelikli gereksinimlerinize uygun olarak seçebileceğiniz farklı konseptlerdeki modellerin yer aldığı Dominox mağazalarında, her ihtiyacı karşılayan ürünler bulmak mümkün. Hem ankastre özellikli hem de set üstü tasarımların sunulduğu ocak modelleri kategorisini inceleyerek siz de mutfağınızdaki en büyük yardımcınızı rahatlıkla bulabilirsiniz!

Klasik ve Modern Ocak Tasarımları…

Sağlam malzemeleri ile uzun ömürlü ürünler olarak dikkat çeken Dominox’un seçkin ürün koleksiyonundaki ocak modelleri, günlük hayatınızı kolaylaştıracak tasarımlarıyla da öne çıkıyor. ankastre Set'lerle birlikte kullanılmaya elverişli çeşitleri ve gazla çalıştırılan set üstü tipleriyle beğenilerinize sunulan bu ürünler hem klasik hem de ankastre mutfak ihtiyaçlarına ideal çözümler yaratıyor. Tek gözlü seçenekler ile ikili, üçlü, dörtlü ve beşli gözlere sahip modellerden oluşan ocak modelleri, aynı anda birden fazla pişirme işlemi yapmaya imkân veriyor. Çok yönlü tasarımlarıyla mutfaktaki işlerinizi kısa sürede bitirmenize yardımcı olan bu ekipmanlar, kolaylıkla temizlenebilen yüzeyleri ile hijyenik bir kullanım da sunuyor. Dokunmatik ve düğmeden otomatik ateşleme sistemleriyle aktif edilebilen alternatifleri bulunan ocak modelleri, değişen tezgâh uzunluklarıyla farklı ihtiyaçlara etkili çözümler sunmayı amaçlıyor. Mutfakların mevcut dokusuna uyum sağlayabilmek amacıyla farklı renk seçenekleriyle üretilen ocak modelleri, siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı alternatifle sizlere ulaşıyor.

Mutfak tasarımlarının olmazsa olmaz parçalarından biri olarak kabul edilen ocak modellerinin detaylı bilgilerine siz de Dominox’un online kataloğunda tek tuşla kolayca ulaşabilirsiniz. Klasik ve modern tasarımlar arasından beğendiğiniz ürünleri Dominox’un web mağazasında yer alan yetkili servisler kategorisi ile size en yakın satış noktasını bularak güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.