Ocak Modelleri

Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı ekipmanlarıyla mutfağınızdaki rutininize ideal çözümler üreten Dominox’un değişik mutfak tasarımlarına ve öncelikli gereksinimlere uygun olarak tasarladığı ocak modellerini online kataloğunda inceleyebilir; mutfağınızdaki en büyük yardımcınızı keşfedebilirsiniz!

Sağlam malzemeleri sayesinde uzun ömürlü ürünler olarak dikkat çeken Dominox’un seçkin ürün koleksiyonunda yer alan ocak modelleri, ankastre setlerle birlikte kullanılmaya elverişli çeşitleri ve gazla çalıştırılan set üstü tipleriyle beğenilerinize sunuluyor. Tek gözlü seçenekler ile ikili, üçlü, dörtlü ve beşli gözlere sahip modellerden oluşan ocaklar, aynı anda birden fazla pişirme işlemi yapmaya imkân veren tasarımlarıyla mutfaktaki işlerinizi kısa sürede bitirmenize yardımcı olacak ekipmanlar olarak sizlere ulaşıyor. Dokunmatik ve düğmeden otomatik ateşleme sistemleriyle aktif edilebilen alternatifleri bulunan ocak modelleri, değişen tezgâh uzunluklarıyla farklı ihtiyaçlara etkili çözümler sunmayı amaçlıyor.

Mutfak tasarımlarının olmazsa olmaz parçalarından biri olan ocak modellerini siz de Dominox’un online kataloğunda göz atabilir; beğendiğiniz ürünleri web mağazasında yer alan yetkili servisler kategorisi ile size en yakın satış noktasını bularak güvenle satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.