3 Ürün

Cam Seramik Ocak Modelleri

Şık görünümleriyle göz dolduran, kullanışlı tasarımlarıyla ise kolaylık sağlayan cam seramik ocak modelleri, Dominox’un online mağazasında sizlerle! Bir yandan lezzetli yemeklerinizin vazgeçilmez ekipmanı olurken bir yandan da kullanıcılara keyifli bir yemek pişirme deneyimi yaşatacak cam seramik ocakları Dominox’un seçkin ürün koleksiyonundan tek tıkla inceleyebilirsiniz!

Mutfak tasarım çeşitliliğine paralel olarak farklı tezgâh kesim uzunlukları ve genişlikleri dikkate alınarak tasarlanan cam seramik ocaklar, oldukça dayanıklı malzemelerle üretilmişlerdir. Aralarında çocukların tek başlarına çalıştırabilmelerini öncelemek amacıyla tasarımlarına çocuk kilidinin dahil edildiği çeşitleri bulunmaktadır. Ocakların üzerinde çalışıp çalışmadıklarını anlamaya yardımcı olan ışıklı göstergelerin yer aldığı cam seramik ocak modelleri, farklı kademelerdeki ısı ayarları ile dikkat çekmektedir. Kontrol tipinin dokunmatik sistem ile tanımlandığı bu ekipmanlar ile günlük yemeklerinizi rahatlıkla pişirebilir ve işiniz bittiğinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Hem kullanışlı hem de güvenli özelliklere sahip cam seramik ocak modellerinin detaylarına Dominox’un online mağazaları üzerinde ulaşabilirsiniz. Mutfak tasarımlarınıza uyum sağlayabileceğini düşündüğünüz ürünleri, ikamet ettiğiniz noktaya en yakın mağazadan satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.