2 Ürün

Cam Seramik Ocak Modelleri

Şık görünümleriyle göz dolduran, kullanışlı tasarımlarıyla ise kolaylık sağlayan cam seramik ocak modelleri, Dominox’un online mağazasında sizleri bekliyor! Ocak modellerine minimal bir dokunuş olarak öne çıkan ve her dönem yenilenen mutfak trendlerine özgünlük kazandıran özellikleriyle bu ürünler, bir anda mutfağınızın havasını değiştirecek!

Bir yandan lezzetli yemeklerinizin vazgeçilmez ekipmanı olurken bir yandan da kullanıcılara keyifli bir yemek pişirme deneyimi yaşatacak cam seramik ocakları siz de Dominox’un seçkin ürün koleksiyonundan tek tıkla inceleyebilirsiniz!

Pratik Kullanımlı Ocak Modelleri

Mutfak tasarım çeşitliliğine paralel olarak farklı tezgâh kesim uzunlukları ve genişlikleri dikkate alınarak tasarlanan cam seramik ocaklar, oldukça dayanıklı malzemelerle üretilmişlerdir. Aralarında çocukların tek başlarına çalıştırabilmelerini öncelemek amacıyla tasarımlarına çocuk kilidinin dahil edildiği çeşitleri bulunmaktadır. Çocukların yanı sıra yetişkinler için de hem güvenli hem de kolay kullanım imkânı veren cam seramik ocaklar, ankastre özellikleriyle ankastre setlere de rahatlıkla uyum sağlayabilen ürünlerdir. Ocakların üzerinde çalışıp çalışmadıklarını anlamaya yardımcı olan ışıklı göstergelerin yer aldığı cam seramik ocak modelleri, farklı kademelerdeki ısı ayarları ile dikkat çekmektedir. Değişik renk ve tasarımlara sahip davlumbaz modelleriyle de estetik bir uyum yakalayacak bu ekipmanlar ile mutfaklara kendine has bir karakter kazandırmak mümkün. Kontrol tipinin dokunmatik sistem ile tanımlandığı bu ekipmanlar ile günlük yemeklerinizi rahatlıkla pişirebilir ve işiniz bittiğinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Hem pratik hem de güvenli kullanım özellikleriyle pek çok kullanıcının tercihi olacak cam seramik ocak modellerinin detaylarına siz de Dominox’un online mağazaları üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendi zevkinize göre oluşturduğunuz mutfak tasarımlarınıza uyum sağlayabilecek ürünleri, online katalog üzerinde ayrıntılı bir biçimde inceleyebilir ve dilediğiniz zaman ikamet ettiğiniz noktaya en yakın mağazadan satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.