17 Ürün

Gazlı Ocak Modelleri

Pratik kullanımları ve pişirme konusundaki beklentilerinizi karşılayan özellikleriyle ocaklar, mutfağınızda yaptığınız yemeklerin lezzetini doğrudan etkileyen ekipmanlardır. Değişik mutfak tasarımlarının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan gazlı ocak modellerinden oluşturduğu online kataloğuyla Dominox da online kataloğu ile yemeklerinizin lezzetine ortak olmayı amaçlamaktadır.

Dominox’un online mağaza sayfalarında sağlam yapılarıyla öne çıkan gazlı ocaklar, doğalgazlı ısınma sistemi ve bağlantısının sağlandığı her dairede rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Düğmeden elektronik ateşleme yöntemleri sayesinde kolay ve seri bir kontrol sağlayan bu ekipmanlar, ocağa istediğiniz düzeyde ısı vermenizi sağlayacak kullanışlı düğmelerden oluşmaktadır. Aynı anda birden fazla yemek pişirme imkânı sunan üç, dört ve beşli gözlere sahip gazlı ocak modellerinin tek gözlü çeşitleri de bulunmaktadır. Aralarında pek çok çeşidinin bulunduğu mutfak stillerine uyum sağlayabilmesi amacıyla farklı renk seçenekleriyle üretilen ocak modelleri, farklı genişlik ve uzunluklarıyla herkesin ihtiyacına çözüm olmaktadır.

Siz de hızlı ve lezzetli yemeklerinizin kahramanı olacak gazlı ocak modellerini Dominox’un online mağazası üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri size en yakın satış noktasından satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.