14 Ürün

Gazlı Ocak Modelleri

Pratik kullanımları ve pişirme konusundaki beklentilerinizi karşılayan özellikleriyle Dominox ocak modelleri, mutfağınızda yaptığınız yemeklerin lezzetini doğrudan etkileyen ekipmanlardan biridir. Birden fazla yemek çeşidini tek seferde pişirebilmenize ortam hazırlayan bu ürünler, kullanıcılarına gün boyu pratiklik ve zaman kazandıran yardımcılardır.

Değişik mutfak tasarımlarının ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen gazlı ocak modellerinden oluşturduğu online kataloğuyla Dominox da online kataloğu ile yemeklerinizin lezzetine ortak olmayı amaçlıyor. Siz de Dominox’un ayrıcalıklı ürün koleksiyonunu inceleyerek mutfağınızın en önemli boşluğunu dolduracak gazlı ocak modelini keşfedebilirsiniz!

Yemek Pişirme Alışkanlığınıza Pratik Çözüm

Dominox’un online mağaza sayfalarında sağlam yapılarıyla öne çıkan gazlı ocaklar, doğalgazlı ısınma sistemi ve bağlantısının sağlandığı her dairede rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Düğmeden elektronik ateşleme yöntemleri sayesinde kolay ve seri bir kontrol sağlayan bu ekipmanlar, ocağa istediğiniz düzeyde ısı vermenizi sağlayacak kullanışlı düğmelerden oluşmaktadır. Aynı anda birden fazla yemek pişirme imkânı sunan üç, dört ve beşli gözlere sahip gazlı ocak modellerinin tek gözlü çeşitleri de bulunmaktadır. Klasik mutfakların yanı sıra davlumbaz ve fırın modelleriyle birlikte ankastre özellikli mutfaklara da uyum sağlayabilen tasarım çeşitliliğine sahip Dominox gazlı ocaklar, değişik tezgâh kesim uzunlukları ve genişlikleriyle ideal bir kullanım sunar. Aralarında pek çok çeşidinin bulunduğu mutfak  stillerine uyum sağlayabilmesi amacıyla farklı renk seçenekleriyle üretilen gazlı ocak modelleri, kullanışlı oldukları kadar şık görünümleriyle de mutfağınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olurlar.

Siz de hızlı ve lezzetli yemeklerinizin kahramanı olacak gazlı ocak modellerine Dominox’un sizlere ürünleri detaylı olarak inceleme fırsatı sunan online mağazası üzerinden kolaylıkla göz atabilirsiniz. Her biri özel tasarım ayrıntılarıyla üretilen modeller arasından beğendiğiniz ürünleri Türkiye’nin birçok noktasına yayılan Dominox mağazalarından birinde bulabilir ve güvenli ödeme yöntemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

 • Harika..!!
  Tasarım Harikası Ürünler.
 • Bize Ulaşın
  Size yardım etmeye hazırız.
 • Yetkili Servisler
  Geniş servis ağımız.
 • Bize Yazın
  Size yardım etmek için buradayız.
 • Güleryüzlü sonuç
  Daime güler yüzlü sonuç.