Yetkili Servisler


0262 644 65 95

Ürünlerinin kalitesiyle olduğu kadar satış sonrası desteğiyle de kullanıcıları için en iyi hizmeti sağlayan Dominox, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan yetkili servis ağıyla sorunlarınıza etkili çözümler sunuyor! Online katalogda yer alan Dominox yetkili servisler kategorisinden yararlanarak siz de en hızlı hizmeti alabileceğinizi düşündüğünüz tesisatçıyı rahatlıkla keşfedebilirsiniz!

Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren Dominox servisleri ; tamirat ve tesisat ihtiyaçlarınızı hızlı ve eksiksiz biçimde karşılamayı amaçlıyor. Satın aldığınız evye , davlumbaz, fırın gibi ürünlerin montaj ve tamirat işlemlerini ücretli olarak yapmakla birlikte tüm hizmetleri Dominox güvencesiyle sağlayan yetkili servisler; ekipmanlarınızın tadilatı için gereken en uygun yöntemleri sunuyor. Ekipmanlarınızın bakım ve onarımı için Dominox servislerinin yer aldığı kategori üzerindeki harita ile bulunduğunuz noktaya en yakın tesisatçıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Telefon, e-mail ve adres bilgilerine ulaşabileceğiniz servislerin, haritalar uygulaması aracılığıyla konum bilgilerine de erişebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Dominox’un denetimi ile kaliteli bir hizmet alabileceğiniz Dominox servislerini tercih ederek siz de ekipmanlarınızın sorunlarına yönelik üretilen uzman çözümleri hayatınıza taşıyabilirsiniz.