Kalite ve dayanıklılık çizgisinden ayrılmadan ürettiği ürünleriyle mutfakların uzun ömürlü favorisi haline gelen Dominox, Türkiye’nin dört bir noktasında bulunan yetkili servisleriyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda! Adana’ın farklı bölgelerinde bulunan anlaşmalı Dominox yetkili servisleri, acil gereksinimlerinizden yıllık bakımınıza kadar tüm desteği dilediğiniz zaman size ulaştırıyor.

Alanında uzman ekiplerden oluşan Adana’daki Dominox yetkili servisleri, ekipmanlarınızda umulmadık bir anda ortaya çıkan sorunlara hızlı ve etkili çözümler sunmayı hedefliyor. Arıza veya hasar durumlarında sağladıkları tamirat hizmetinin yanı sıra ekipman kontrolü de yapan yetkili servisler aracılığıyla eşyalarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Size en yakın Adana yetkili servisini Dominox’un online kataloğunda yer alan yetkili servis kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Kategoride bulunan mail, telefon ve harita bilgilerini kullanarak hizmet almak istediğiniz servise hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.