ADIYAMAN


Elektronik eşya konusundaki deneyimini satış sonrası desteğine de yansıtan Dominox, Türkiye’nin çeşitli noktalarında olduğu gibi Adıyaman’daki yetkili servisleriyle de ihtiyaçlarınıza etkili çözümler üretiyor. Yıl boyunca dilediğiniz zaman tamir ve tadilatın yanı sıra bakım hizmeti de sağlayan Adıyaman yetkili servisleri aracılığıyla siz de gereksinimlerinizi karşılayabilir, ürünlerinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezinde, pek çok konuta rahatlıkla ulaşabilecek işlek bir konumda bulunan Dominox Adıyaman yetkili servisleri; cihazlarınızda yaşadığınız sorunlara acil ve etkin çözümler sunmayı amaçlıyor. Deneyimli kadrosu sayesinde problemleriniz hakkında kesin tespitlerde bulunup dikkatli bir şekilde müdahale eden Adıyaman yetkili servisleri, ürünlerinizin bakım rutinlerini de kaçırmadan yenilemenize imkân veriyor.

Adıyaman’da yaşayanlar için cihazlara hızlı bir şekilde müdahalede bulunan Adıyaman yetkili servislerin e – mail, telefon, adres ve benzeri detaylarına siz de Dominox’un online kataloğu üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.