BALIKESİR


Üstün hizmet kalitesini satış sonrası desteğine de yansıtan Dominox, hemen her il ve ilçeye yayılan yetkili servis ağıyla mutfak ekipmanlarınız için hızlı ve etkili çözümler sunuyor. Balıkesir’in farklı noktalarında konumlanan Dominox Balıkesir yetkili servisleri ile siz de satın aldığınızın ürünlerin belli dönemlerde ortaya çıkan bakım ve onarım işlerini rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Tamirat, tadilat, bakım ve temizlik için dilediğiniz her an hizmet alabileceğiniz Dominox Balıkesir yetkili servisleri; Balıkesir’in iki farklı lokasyonunda yer alan deneyimli ekipleriyle kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşmayı hedefliyor. Hem acil hem de rutin işlerinizde tercih edebileceğiniz, size bir telefon kadar uzak olan Balıkesir yetkili servisleri ile ocak, davlumbaz, fırın ve benzeri ürünlere özel bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Dominox’un online mağaza sayfasındaki yetkili servisler kategorisinden kolayca ulaşabileceğiniz Balıkesir yetkili servislerinin telefon numarası, e – mail ve adres bilgilerini edinebilir; dilerseniz haritalar uygulamasını kullanarak bulunduğu konumu öğrenebilirsiniz.