Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdığı teknik servis hizmetini Bolu’ya da taşıyan Dominox, günün büyük bir bölümünde sağladığı yardımı evinize kadar getiriyor. Dominox kalitesiyle satın aldığınız tüm mutfak ürünlerine Dominox güvencesiyle bakım, temizlik ve tadilat işlerini yaptırabileceğiniz Bolu yetkili servislere, online katalog üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizde gerçekleşebilecek arıza veya herhangi bir bozulmada tamir ve benzeri tüm müdahaleler için etkin bir şekilde yanıt verecek olan Dominox Bolu yetkili servisleri, birbirinden bağımsız iki farklı noktada yer alıyor. Böylece sorunun yaşandığı yere hızlı bir şekilde ulaşıp deneyimli kadrosu eşliğinde hızlıca tamir, bakım ve onarım sağlayan Bolu yetkili servisler ile siz de ürünlerinizi güvenle kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Telefon, e – mail, adres ve haritalar bilgilerine kolayca ulaşabileceğiniz Dominox’un online kataloğundaki yetkili servisler kategorisinden siz de ürünleriniz için gereken hizmeti dilediğiniz zaman, rahatlıkla alabilirsiniz.