Ürünlerinin sağlam yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan ve yıllardır kalitesinden ödün vermeden üretim yapan Dominox; teknik alandaki uzmanlığının yanı sıra satış sonrası destek hizmetiyle de öne çıkıyor. Hemen her ilde hizmet veren yetkili servisleri ile teknik yardım veya acil durumlarda hızlı çözümler sunmayı hedefleyen Dominox’un Bursa yetkili servislerini, siz de online katalog üzerinde birkaç adımda bulabilirsiniz!

Hızlı ve etkili müdahale için Bursa’nın çeşitli lokasyonlarına konumlandırılmış Dominox Bursa yetkili servisleri, alanında uzman tesisatçılar ve teknik destek elemanları ile sen kısa sürede sizlere ulaşabilmeyi amaçlıyor. Dominox kalitesiyle sahip olduğunuz evye, fırın, ocak, davlumbaz ve benzeri ekipmanlarınıza özel çözümler sunan Bursa yetkili servisleri ile siz de yaşadığınız sorunların hızlı bir şekilde giderilmesinin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Bursa’daki en yakın Dominox yetkili servislerini siz de Dominox’un web sitesine girip yetkili sevrisler kategorisinden sorgulayabilirsiniz. Bursa yetkili servislerinin tüm ulaşım ve iletişim bilgilerine, üzerlerine tıklayarak kolay bir şekilde ulaşabilir, dilerseniz haritalar üzerinden yerlerini görüntüleyebilirsiniz.