ESKİŞEHİR


Kaliteli ve uzun ömürlü mutfak ekipmanları ile hayatınızı kolaylaştıran Dominox, satın aldığınız ürünler için sağladığı teknik hizmetlerle de ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunmayı ihmal etmiyor. Diğer tüm illerde olduğu gibi Eskişehir’in farklı noktalarında bulunan Eskişehir yetkili servisleriyle elektronik ürünlerinizin bakım, tamirat, tadilat ve benzeri gereksinimlerine uzman ekip tarafından müdahale edilmesini sağlıyor.

Ürünlerinizi uzun yıllar kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için gereken rutin bakımların yanı sıra herhangi bir sebeple ürünlerinizde oluşan arızalar için de müdahalede bulunan Dominox Eskişehir yetkili servisler, anında çözüm için iki farklı lokasyonda yer alıyor. İletişim bilgileri yoluyla kolayca ulaşıp evinize kadar getireceğiniz yetkili servis hizmeti ile siz de ürünlerinizi kullanırken yaşadığınız keyfi bölmek zorunda kalmayacaksınız.

Dominox’un online kataloğu üzerinden e-mail, telefon, adres ve harita bilgisine ulaşabileceğiniz Eskişehir yetkili servislere ulaşarak dilediğiniz zaman teknik bakım, onarım ve benzeri hizmetleri alabilirsiniz.