KAHRAMANMARAŞ


Kalitesinden ödün vermeyen üretim çizgisi ve kullanıcı dostu ürünleriyle mutfak ekipmanları alanındaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri ulaştıran Dominox’un yetkili servis ağı da en az ürün koleksiyonu kadar zengin… Türkiye’nin dört bir yanına yayılan teknik servis hizmetleri ile satın aldığınız ürünlerle karşılaşacağınız herhangi bir sorun ya da bakım ihtiyacı için üstün kalite eşliğinde hizmet alabilirsiniz.

Mutfak ekipmanlarınızda ortaya çıkabilecek arıza durumlarında, kontrol veya tadilat gerektiğinde dilediğiniz her an müdahalede bulunacak mesafelerdeki Kahramanmaraş yetkili servisi; rutin bakım ihtiyaçlarınızda da hizmetinizde. Üç farklı lokasyonda yer alan konumları sayesinde size en hızlı ve en etkili hizmeti sunmayı hedefleyen Kahramanmaraş yetkili servislerini tercih ederek Dominox’un güvencesinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Telefon numarası, e – mail adresi, iş yeri adresi gibi bilgilere ulaşabileceğiniz Dominox’un online kataloğunda; Kahramanmaraş yetkili servislerinin haritalar üzerindeki yerini de rahatlıkla öğrenebilirsiniz.