KAYSERİ


Tasarladığı ürünler için Türkiye’nin birçok noktasında yetkili servislere yer veren Dominox, Kayseri’deki kullanıcıları için de deneyimli kadrolardan oluşan kaliteli bir hizmet sunuyor! Kayseri’nin farklı bölgelerinde bulunan yetkili servislerin hızlı ve etkili hizmeti sayesinde, Dominox ürünlerinizde oluşabilecek arıza veya hasarları kısa sürede giderebilirsiniz!

Ekipmanlarınızı kullandığınız sırada gerçekleşen birtakım sorunları ortadan kaldırmanın yanında eşyalarınızın yıllık veya aylık olarak bakımını da yapan Kayseri yetkili servisler, ürünlerinizi kesintisiz şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Acil ihtiyaçlarınıza anından çözüm üretebilecek ve Kayseri’nin farklı noktalarında yer alan servisleriyle size en yakın noktadan hızlıca müdahale edebilecek Dominox servislerine online katalogdan ulaşabilirsiniz.

Dominox’un web sitesinde yer alan yetkili servisler kategorisinden faydalanarak siz de ihtiyaç duyduğunuz Kayseri yetkili servisinin telefon, mail ve adres bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.