MALATYA


Ürünlerinin kalitesine olduğu kadar, satış sonrası hizmetlerinin kalitesine de önem veren Dominox; teknik yardım veya acil durumlarda size hızlı çözümler sunabilmek için, Malatya yetkili bayilerinin tüm bilgilerini online sayfalarında sizlere sunuyor!

Malatya’nın farklı lokasyonlarında bulunan Dominox Malatya servisleri ile size en yakın hizmet noktasına ulaşıp deneyimli tesisatçılardan faydalanarak, sorunlarınıza en hızlı çözümleri bulabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış teknik ekipleriyle sizlere kaliteli ve eksiksiz bir hizmet sunmayı amaç edinmiş Dominox Malatya yetkili servisleri; sizlere tamirat ve tesisat işlemleriniz için en ideal yardımı ulaştırıyor.

Dominox’un web sayfalarındaki yetkili servisler kategorisinden ulaşabileceğiniz Malatya yetkili servislerinin tüm ulaşım ve iletişim bilgilerini, üzerlerine tıklayarak kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Malatya servislerinin konumlarını haritalar üzerinden görebilir; dilerseniz telefon veya elektronik posta aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.