ZONGULDAK


Türkiye’nin en uzak noktalarında bile sağladığı satış sonrası hizmetle dikkat çekmeyi başaran Dominox, Zonguldak’ta konumlanan yetkili servisleriyle de teknik ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyor. Üç farklı noktaya yayılan servis ağı sayesinde kullanıcıların çağrılarına hızlı ve etkili şekilde cevap veren Zonguldak yetkili servisleri ile siz de kaliteli hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Bakım ve onarımdan tamir, tadilat ve kontrole kadar cihazlarınızda uygulanmasını istediğiniz pek çok şeye deneyimli kadrosuyla müdahalede bulunan Zonguldak yetkili servisleri; günün büyük bir bölümü hizmetinizde… Sahip olduğunuz ürünlerin ömrünü uzatmak ve daha etkin bir şekilde kullanabilmek için tercih edebileceğiniz Zonguldak yetkili servis hizmetlerinden faydalanarak siz de Dominox’un kalitesini hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz.

Cihazlarınızın herhangi bir ihtiyacını gidermek için talepte bulunabileceğiniz yetkili servislere siz de Dominox’un online mağazası üzerinden erişebilir; e – mail, adres, telefon ve benzeri bilgileri kolayca bulabilirsiniz.